Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi Etiketleri: , ,

Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi

Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi:
Günümüzde özellikle gıdalardaki doğallığın bozulması ve temiz havanın azalması nedenleri başta olmak üzere yaşantı şeklimizin değişmesi cildimizin de daha çabuk yıpranmasına, yaşlanmasına neden olmaktadır. Cildimizin tazeliğini koruması ve daha genç bir yapıda kalabilmesi için yaşlanma karşıtı kremler bulunmaktadır. Bu yazımızda yaşlanma karşıtı kremler arasında gece bakım kremlerinden dermokil gece kremi sizlere kısaca tanıtacağız.
Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi

Yaşlanma karşıtı kremlerden Dermokilin yaşlanma karşıtı yapılandırıcı kremi dikkat çekmektedir. Gece bakım kremleri arasında kırışıklık karşıtı bakım kremi olan Dermokil gece kremi içeriğindeki aminoasit kokteyli sayesinde yaşlanma etkileriyle siz uyurken mücadele etmenizi sağlar. İleri yaşlarda ortaya çıkan kırışıklıkların görünümünü hafifleterek daha uzun süreli genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki bifidobakteri lizatları ile epidermal ve dermal bölgelerde oluşan güneş ışınlarına bağlı yıpranmalarda cildin doğal savunmasını güçlendirir, var olan hasarı onarmaya yardımcı olur. Yüksek nemlendirme kapasitesine sahip doğal katkılarla gece boyunca cildinizi besler ve nemlendirir.

Dermokil gece kremi içeriği:
Amino asit kokteyli: İçeriğinde Sodium PCA ve cildin kendi yapısında bulunan 8 çeşit amino asit içerir. Olgun ciltlerin bakımında oldukça etkilidir. Cildin beslenmesini sağlarken yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
Bifida Ferment Lysate: Etkinliği kanıtlanmış bir antiaging aktiftir. UV ışığın DNA üzerindeki tahribatını engeller. DNA’nın onarılmasına yardımcı olarak kırışıklıkların düzenlenmesini sağlar.

Dermokil gece kremi uygulama şekli:
Çoğu gece bakım kremlerinde olduğu gibi her akşam günlük cilt temizliğinden sonra dermokil gece kremi, yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Related posts:

  1. Kapatıcı Kremler, Yoğun Bakım Kremi, Dermokil Krem, Gündüz Kremi
  2. Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil

Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Sağlık-Bakım Ürünleri

SacDokulmesiBakimi.Net » Sağlık-Bakım Ürünleri » Yaşlanma Karşıtı Kremler, Gece Bakım Kremleri, Dermokil Gece Kremi

Comments are closed.