Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil Etiketleri: , , , , ,

Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil

Kırışık giderici krem, kırışık karşıtı krem, kırışıklık için kil, Dermokil:
Bu yazımızda Dermokil’in kırışıklık giderici, kırışık karşıtı kremi hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Kırışıklık için kil kullanan Dermokil’in bu kırışık giderici kremi; içeriğindeki aminoasit kokteyli, doğal protein, glokoprotein ve polisakkaritlerle zamanla ciltte oluşan DNA hasarlarınının düzenlenmesine ve yeniden hasar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Güneşin zararlı UV etkilerine karşı ciltte oluşturduğu UVA ve UVB koruma sistemi ile erken yaşlanma ve yıpranma belirtilerini engellemeye yardım eder. Ayrıca Dermokil kırışıklık kremi, cildin esnekliğini arttırır ve cildin rejenerasyonunu destekler. Kırışık giderici krem; içeriğinde bulunan doğal nemlendirme faktörü ile cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak gün boyunca cildin nemini muhafaza eder.
Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil

Dermokil’in kırışıklık giderici, kırışık karşıtı krem içeriği:
Kırışıklık içinAmino asit kokteyli: İçeriğinde Sodium PCA ve cildin kendi yapısında bulunan 8 çeşit amino asit içerir. Olgun ciltlerin bakımında oldukça etkilidir. Cildin beslenmesini sağlarken yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
Kırışıklık içinGlycine Soybean Seed Extract: Soyadan elde edilen protein, glikoprotein, polisakkaritler ile cildin dayanıklılığını artırır, cildi yeniler, cilt hücrelerini canlandırır. UV ışınlarının etkisiyle oluşan erken yaşlanma etkilerini ve ciltteki DNA hasarlarını önlemeye yardımcı olur.
Kırışıklık içinUVA/UVB Koruma Faktörü: 15 SPF özelliğinde koruma faktörü içerir. 50ml

Dermokil kırışık kremi uygulama şekli:
Her gün düzenli olarak kullanılmalıdır. Gün içinde birkaç defa, cildinizi temizledikten sonra bakım kremi tüm yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Göz ve çevresi ile temas etmemesine dikkat edilmelidir.

Related posts:

  1. Ten Rengi Nasıl Açılır, Ten Rengi Açıcı Krem

Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Sağlık-Bakım Ürünleri

SacDokulmesiBakimi.Net » Sağlık-Bakım Ürünleri » Kırışık Giderici Krem, Kırışık Karşıtı Krem, Kırışıklık İçin Kil, Dermokil

Comments are closed.