Revivogen Kullanıcı Yorumları Etiketleri: , ,

Revivogen Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda saç dökülmesine karşı revivogen kullananlar tarafından yapılan revivogen yorumlar bölümünü aşağıda sizlere aktarıyoruz. Umarız bu deneyimler revivogen hakkında aydınlatıcı olacaktır.

Revivogen Kullanıcı Yorumları -1: 3 aylık 3 adet losyon ve şampuanını aldım ve kullandım işe yarıyor dökülme önlendi.

Revivogen Kullanıcı Yorumları -2: Yaklaşık 4 aydır Revivogen şampuanı kullanıyorum. Ancak bu şampuanı son 2 aydır spectral dnc losyon ile birlikte kullanıyorum. Şimdilik dökülme oldukça azaldı ve hafif tüylenmeler var. Ancak Revivogen şampuan mı yoksa spectral losyon mu işe yaradı bilemiyorum. Ama bu ikiliden şimdilik memnunum.

Revivogen Kullanıcı Yorumları -3: Revivogen losyonu ilk önce 1 ay kullandım ve sonucunda kafam her akşam çok kaşınıyordu ve kafayı kaşıyınca da normalden daha fazla dökülme oluyordu. Sonunda dayanamayıp bıraktım. Geçen gün yine denemeye başladım. Ancak yine kaşıntı yapmaya devam ediyor.

Revivogen Kullanıcı Yorumları -4: Revivogen’in erkeklerde de iyi sonuçlar vermesine karşına daha çok bayanlar için işe yarayacağını düşünüyorum. İçerisinde çok güzel etken maddeler var. Aleic acid, oleic adic, azaleic acid, saw pawlmetto vitanimler falan baya bir şeyler var.

Revivogen Kullananlar Yorum -5: Revivogen’in mekanizması aynı finastreid gibi. Revivogen gerçekten başarılı bir ürün bence. 5 günde bir ürünün bu kadar etkisini fark ettireceğini düşünemezdim. 5. gününde saçlarım kalınlaştı. Ben destek olarak revivogeni 4 ay kullanmayı düşünüyorum. Sonra duruma göre 1 ay falan ara verebilirim. Bence Revivogen’i, minoxidil ile birlikte kullanmak fena fikir değil. Zaten sitesinde de insanların bunu minoxla kullandığına uyanıp belirtmişler: minoxidil ile kullanılabilir, bir zararı yoktur, 3 saatte emilir gibi..

Revivogen Kullananlar Yorum -6: Revivogen’in orjınal sitesıne bakıyordum. Bilimsel sonuçlar bölümünde resimler var. Bizim minox ve fınasterid’den alamayacağımız sonucu adamlar Revivogenle başarmışlar, olmayan yerden aslan yelesi gibi saç çıkarmışlar..Bravo bu kadar kandırmacaya..

Revivogen Kullananlar Yorum -7: Bu ürünü kullanan arkadaşlarım var. Saç dökülmesini engellediği ancak saç çıkışı gerçekleştirmediği sonucunu gördüm. Kullanalım ve görelim derim.

Revivogen Kullananlar Yorum -8: Bence Revivogen güzel ürün, yararlı ürün ama yuzde 90 dht yi durdurma iddiası hiç inandırıcı değil.

Revivogen Yorumları -9: 5 aydır Revivogen kullanmaktayım ama saç dökülmem hala devam etmekte, öyle büyük hayallere kapılmayın bence.

Revivogen Yorumları -10: Revivogen bence saç çıkarmaz. Ama dht önleyici olarak.saç dökülmesini frenleyebilir. Ama saç kalitesini belirgin şekilde arttırıyor. Bir haftadır kullanıyorum ve saçlarım kendine geldi. Revivogen içeriğindeki vitaminlerden midir yada neden bilmiyorum ama gerçekten saç biraz olsun kalınlaştı ve hacim kazandı.

Revivogen Yorumları -11: Bence Revivogen çok sağlam bir ürün..
Bioxcin, restorex, revigen gibi değil. Ama saç çıkarma konusunda çok güvenmeyin. Dökülmeyi durdurur ama saç çıkarır mı bilmem. Ama saça iyi geliyor; saç kalınlaşıyor ve dolgunlaşıyor. Revivogen’i uygulaması da kolay; hemen kuruyor ve çok az bir yağ kalıyor.

Revivogen Yorumları -12: Saç dökülme sorunum yok denecek kadar az ama yine de dökülmeye karşı önlem olsun, saçlarım güçlensin diye yaklaşık 2002 yılından bu yana şampuan yerine lacina, bioxin ve revigen şampuanlar kullanıyorum. Pantene, elidor, clear vs piyasada satılan şampuanlardan hiç kullanmam. Tavsiyem normal şampuanlar yerine bunlardan kullanmak, tableti günde 2 defa sabah akşam alıp toniği saça uygulayıp en az 4 saat yıkamıyorsunuz, şampuanları da saçta 2-3 dakika kaldıktan sonra duruluyorsunuz.

Revivogen Kullananlar Yorum -13: Revivogen losyonu, bir akrabamda gördüm ve denedim. Saçlarımın diplerine sürdükçe nane esansı yakmaya başladı, bence güzel bir şey bu. Sanki iyi geldiğini hissettim ve markasını aldım buraya düştü yolum. Ben de kesin alacağım, şimdilik tavsiye ederim, saç diplerini temizlediğini düşünüyorum, sanki saç derisi gözeneklerim açıldı.

Diğer losyonlar hakkında yapılan yorumlar ve saç dökülmesine ilişkin farklı losyonlar hakkında “Losyonlar” kategorimiz altındaki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Related posts:

  1. Rogaine Kullanıcı Yorumları
  2. Spectral Dnc-l Kullananlar
  3. Bitki Derman Kullananlar

Revivogen Kullanıcı Yorumları konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Losyonlar

SacDokulmesiBakimi.Net » Losyonlar » Revivogen Kullanıcı Yorumları

Comments are closed.