Folixir Nasıl ? Kullanıcı Yorumları Etiketleri: , , ,

Folixir Nasıl ? Kullanıcı Yorumları

Folixir nasıl bir ürün diye soranlar için saç dökülmesine karşı folixir kullananlar tarafından bu kullanım sonuçları üzerine yaptıkları folixir yorumları, aşağıda olumlu ya da olumsuz ayrımı yapmadan aktarmaya çalıştık. Umarız aşağıda yer verdiğimiz bu folixir yorumları, saç dökülmesi sorunu yaşayanların folixir hakkında aydınlatıcı bilgi sahibi olmasını sağlar.

Folixir Nasıl Bir Ürün ?

Folixir yorumları -1: Folixir şampuanı bugün itibarıyla bir ay, folixir losyonu ise 19 gündür kullanıyorum. Folixir’in işe yarayıp yaramadığı noktasında 3 ay geçmeden olumlu olumsuz bir görüş belirtmek yanlış olur kanaatindeyim. Ancak kullanıma ilişkin şunları söyleyebilirim: Losyonunun damlalığının deliği küçük ve kötü bir yapıda. Folixir losyon leke bırakmıyor, kötü kokmuyor ve çabucak kuruyor. Kullandıktan sonra da yağlı bir görünüm bırakmıyor.

Folixir kullanıcı yorumları -2: Folixir’de yedinci ayı bitiriyorum fakat saçlarımda hala gözle görülür bir iyileşme olmadı. Ancak ayva tüylerinde çoğalma var gibi o da çok dikkatli incelediğim için bana öyle geliyor olabilir. Sekizinci ayın sonuna kadar folixir losyonu kullanmaya kararlıyım.

Folixir kullanıcı yorumları -3: Folixir set kullanalı 113 gün oldu. Sonuçlar olumlu yönde, reklamcı olmadığımı da özellikle belirteyim. Tablet de kullanıyorum tabletin 2. kutusunu açtım. Şu an full seti kullanıyorum, gelişmeler devam ediyor.

Folixir kullanıcı yorumları -4: Folixir losyonu 4 ay kullandım ama saçlarımda hiç bir değişiklik olmadı. İlk ay şampuanını da kullandım saçımı mahvetti. Folixir’e yaklaşmayın derim.

Folixir kullanıcı yorumları -5: Malesef bu ürünün de piyasadaki diğer klasik ürünlerden hiç bir farkı yok. 6 aydır losyon ve şampuan kullanıyorum saçlarım dökülmeye devam ediyor.

Folixir kullananlar yorum -6: Benim sadece yanlardan açılma var ve yaklaşık 4 aydır folixir losyonu kullanıyorum. Kepek yaptığı için folixir şampuanı kullanmıyorum. Ayrıca folixir tableti de kullanıyorum. Bana denemeye değer gibi geldi ve sonuçlarına gelince seyrelen yerlerde kullanıyorum sadece ve küçük küçük tüyler çıktı. Sonuçlar kişiden kişiye değişken olabilir ama folixir şimdilik bana iyi geldi.

Folixir kullananlar yorum -7: Folixir’i yaklaşık 6,7 ay kullandım. İlk başlarda iyi gibi görünüyordu ama bir ilerleme kaydetmedi. Sonunda da bıraktım, folixir’in bir işe yarayacağını sanmıyorum.

Folixir kullananlar yorum -8: Yaklaşık 6 ay kullandım. Saç dökülmesini çok az bir şekilde azaltması dışında kayda değer bir faydasını göremedim.

Folixir kullananlar yorum -9: Folixir’i 6 aydır kullanıyorum. Çoğu kişi en fazla 2 ay kullanıp bu boş bir üründür diyebiliyor. Benim yıllardır denemediğim ürün kalmadı. Şuan folixiri kullanıyorum, başlarda şampuanını da kullanıyordum ancak kepek yaptığı için bıraktım. İlk 2 ay sadece saçımı döktü ama sağlıklı bir saç oluşumu sağlıksız saçların dökülmesiyle başlamaktadır. Bir losyonun çok çabuk sonuç vermesi bu yüzden beklenmemelidir. Bu dökülmelere rağmen sabırla kullanmaya devam ettim ve ikinci aydan sonra dökülmeler az da olsa devam etse de gözle görülür tüylenmeler oluştu. Sonuç olarak şimdilik bu üründen memnunum.

Gerek bu ürün dışındaki diğer losyonlara ilişkin yorumları gerekse tanıtıcı bilgileri görmek için sitemizin “Losyonlar” kategorisi altında yer alan yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Related posts:

 1. Revivogen Kullanıcı Yorumları
 2. Rogaine Kullanıcı Yorumları
 3. Spectral Dnc-l Kullananlar
 4. Bitki Derman Kullananlar

Folixir Nasıl ? Kullanıcı Yorumları konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Losyonlar

SacDokulmesiBakimi.Net » Losyonlar » Folixir Nasıl ? Kullanıcı Yorumları

5 Responses to "Folixir Nasıl ? Kullanıcı Yorumları"

 1. songül says:

  yorumlardan anladığım kadarıyla herkez de farklı sonuçlar veriyor.ben yaklaşık 2 aydır losyon+tablet+şampuan kullanıyorum benim saçlarım yanlardan aşırı dökülme yapıyordu ürün daha ilk hafta da dökülmeyi durdurdu.yeni saç çıkması konusunda sanırım biraz daha beklemem lazım ben memnun kaldım en azından diğerlerini kurtardım… :)))

 2. ali says:

  slm arkdasım bn bu urunu arastıyorum uzun zamndır yorumları okuyorum ama alıp almama konsunda bıras kararsızım cıdden sac dokulmesını durduruyormu sac cıkartma konusunda ne dusunuosun bana gelısmeler hakkında bılgı verebılırmısın bırılerı ıyı dıo bırılrı kotu dıo karar veremedım cunku olan saclarımdanda olmak ıstemıyorum.:::)))

 3. ertan says:

  selam arkadaşlar bende folixiri 2 aydır kullanıyorum pek bir faydasını ğörmedim saçımda kepeklenme oluştu ve dökülmesi durmadı meral hanımla telefonla ğörüştüm derdimi anlattım sag olsun ilğilendi cuma günü istanbula gidiyorum saçımı göstericem gelişmelerden sizi haberdar ederim

 4. ali says:

  gerçekten saç çıkarıyormu?

 5. harun says:

  bir kere de insanın hevesini kırmayın be belki sende yaramıyo ama bendedemı yaramıyacak olup olmadık sallamayın