Cilt Lekelerini Nasıl Yok Ederiz Etiketleri: ,

Cilt Lekelerini Nasıl Yok Ederiz

Cilt lekeleri herkesin kabusu. Bana çok kişi cilt lekeleri nasıl geçer, cilt lekelerini nasıl yok ederiz diye soruyor. Bugün size bitkisel yöntemlerle cilt lekeleri nasıl geçer onu anlatmaya çalışacagım.

Evde bulunan malzemelerle cilt lekelerini nasıl yok ederiz?

1. Alternatif: 1 çorba kaşığı nişadırı bal ile karıştırıp krem kıvamına getirelim. Hazırladığımız kremi günde iki defa leke olan yere sürelim.

2. Alternatif: 1 adet yumurta akını ve 1 adet rendelenmiş limon kabuğunu krem kıvamına gelinceye kadar karıştırıp yoğuralım. Bu kremi, banyodan 1 saat önce masaj yaparak cilde sürelim. Hergün düzenli olarak yapalım.

3. Alternatif: 2 adet elma suyunu ve 1 adet limon suyunu karıştıralım. Bu karışıma yarım çay bardağı zeytinyağı, 1 çay fincanı süt ilave ederek kaynatalım. Soğuduktan sonra cilde masaj yaparak sürelim.

4.Alternatif: 3 adet havucu rendeleyelim. Rendelediğimiz havuçtan elde ettiğimiz suyu yarım çay bardağı killi toprak ile karıştıralım. Bu karışıma yarım çay bardağı zeytinyağı ekleyelim. Merhem kıvamına gelinceye kadar yoğuralım. Bu merhemden günaşırı lekeli cilde sürelim.

Yukarıdaki yazıda, evde bulabileceğimiz malzemelerle cilt lekeleri nasıl geçer, cilt lekelerini nasıl yok ederiz paylaşmaya çalıştım. Umarım faydası olur.

Related posts:

  1. Yüz Lekeleri Nasıl Geçer
  2. Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözümler, Cilt Lekeleri İçin Evde Maske
  3. Siyah Noktaları Nasıl Temizlerim
  4. Güneşten Koruyucu Yüz Kremi
  5. Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

Cilt Lekelerini Nasıl Yok Ederiz konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: cilt bakımı

SacDokulmesiBakimi.Net » cilt bakımı » Cilt Lekelerini Nasıl Yok Ederiz

"Cilt Lekelerini Nasıl Yok Ederiz" konusuna yorum yazabilirsiniz